Strona 1 z 1

Masterwork

: 30 maja 2016, 01:33
autor: BuLiX
Witam,
Z tego względu, iż nasz Guild Hall rozrósł się niedawno do poziomu 12 mamy możliwość robienia tak zwanych Masterworków. Co to oznacza?
Oznacza to, że jesteśmy w stanie wyrobić nowe przedmioty takie jak Adamantytowe Sety na każdą klasę czy pierścienie dwu slotowe Rosegoldy.
Wszystkie przedmioty na Waszą klasę są w kolekcji (ctrl+j) w zakładce Stronghold -> Masterwork.
W związku z tym, iż jest to dość kosztowna profeska będą ją robić tylko wybrane osoby. Oczywiście jeśli ktokolwiek czuje się na siłach proszę napisać w odpowiedzi kto chce się wziąć za jakąś profesję. Mianowicie, jeśli już ktoś chciałby wziąć w tym udział to wchodzi w grę tylko jeden rodzaj profesji do wyboru:
- Jubilerstwo (pierścienie)
- Wyrób Kolczug (GWF, DC)
- Wyrób Zbroi Płytowych (GF, OP)
- Kaletnictwo (HR, TR, SW)
- Krawiectwo (CW)

Obecnie ja wybrałem Jubilerstwo tylko będę je robił naprawdę wolno gdyż wymaga ogromnego nakładu. Azog ma Wyrób Kolczug oraz Brienne Krawiectwo. Chcemy, aby do każdej profesji była przypisana co najmniej jedna osoba, która najpierw zrobiłaby ewentualny sprzęt dla siebie, a później (za drobną odpłatą oczywiście :)) dla pozostałych osób w gildii, które by takową chęć wyraziły. Oczywiście, tak jak już wyżej wymieniłem każdy może się zgłosić, którą profesję by chciał wziąć. Na pewno będą osoby do każdej z profesji, ale jeśli ktoś chce sobie także zrobić na własną rękę Masterworki proszę bardzo nie ma sprawy.

Także zachęcam do zgłaszania się na stanowiska Profesjonalistów :D

Dzięki i Pozdrawiam
BuLiX ;)

Re: Masterwork

: 30 maja 2016, 10:11
autor: Mishka
To ja się chętnie zajmę kolczugami jeśli można :D (tak wiem że Azog to już wziął, ale patrząc po ilości Gwf w gildii pewnie się przyda pomoc :?: )

Re: Masterwork

: 30 maja 2016, 12:07
autor: Kev
Kaletnictwo postaram się wbić na Kevie. Mam na nim młot gonda, więc wydaje się to najbardziej sensowna profka w moim wypadku.

Re: Masterwork

: 20 lip 2016, 19:42
autor: Matia
Co dalej